Natrag u trgovinu JOV2101

Kreativni set za slikanje pijeskom JOVI Play&Fun Životinje – 12 dijelni

€17,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kreativni set za slikanje pijeskom JOVI Play&Fun s motivom životinja namijenjen je djeci od 3 godine za stvaranje kod kuće, u vrtiću ili školi. Djeca stvaraju šarene slike nanošenjem prirodnog kvarcnog pijeska na samoljepljive predloške. Cijeli je set upakiran u praktičan koferčić koji omogućuje jednostavno spremanje i prenošenje.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Kolekcija: Play&Fun
  • Motiv: Životinje
  • Sadržaj pakiranja: 8 posudica s pijeskom u boji (po 40 g), 3 samoljepljiva predloška (20 × 25 cm), 1 štapić, 1 plastični koferčić za prenošenje
  • Ukupan broj dijelova: 12-dijelni set
  • Materijal pijeska: Prirodni kvarcni pijesak obojen prirodnim pigmentima
  • Svojstva pijeska: Netoksičan, bez mirisa, bez glavnih alergena, ne ostavlja mrlje
  • Masa pakiranja: 0,765 kg
  • Sigurnosni standard: EN 71
  • Prikladno za: Djecu od 3 godine

Upute za uporabu i tehnika

Priloženim štapićem postupno se odljepljuje zaštitni sloj s pojedinih dijelova predloška. Na ljepljivu površinu nanosi se pijesak u boji, lagano utrlja prstom kružnim pokretima, a višak se jednostavno istrese. Za precizne rezultate preporučuje se započeti s tamnijim nijansama prema svjetlijima. Pijesak se čvrsto drži bez upotrebe tekućeg ljepila, a tehnika potiče razvoj fine motorike i kreativnosti.

Često postavljana pitanja

Za koju je dob set namijenjen? Set je prikladan za djecu od 3 godine, uz preporučeni nadzor odraslih za mlađe uzraste.

Treba li dodatno kupiti ljepilo? Ne, predlošci su već samoljepljivi i pijesak se na njih lijepi samostalno.

Dolazi li set u praktičnom pakiranju? Da, svi dijelovi seta uredno su spremljeni u čvrstom koferčiću koji se lako zatvara i prenosi.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno