Natrag u trgovinu MAIM5302_530

Kontúrovacia farba MAIMERI Vetro Rilievo - 20 ml

Na zalihi

Odaberi
€6,39
€319,50 / l
Na putu k namaDostava za 4–8 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Reljefna kontura za staklo MAIMERI Vetro Rilievo namijenjena je izradi uzdignutih linija s efektom klasičnog vitraja. Mekane je, pastozne teksture i nanosi se izravno iz tube s tankim vrhom na staklo ili akril, gdje služi kao čvrsta 3D barijera koja sprječava razlijevanje tekućih boja za staklo. Nakon nanošenja na odmašćenu površinu suši se 2 do 4 sata na sobnoj temperaturi te stvara elastičnu liniju sa sjajnim završetkom.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Vetro Rilievo
  • Volumen: 20 ml
  • Oblik: pastozna reljefna kontura na bazi vode
  • Površina: staklo, akrilat
  • Vrijeme sušenja: 2–4 sata na sobnoj temperaturi
  • Zemlja podrijetla: Italija

Upotreba i tehnika

Prije nanošenja površinu temeljito odmastite alkoholom ili acetonom. Konturu nanosite izravno istiskivanjem iz tube kroz uski vrh kako biste definirali polja koja ćete nakon sušenja ispuniti transparentnim bojama za staklo.

Česta pitanja

Koliko se dugo kontura suši? Na sobnoj temperaturi suši se otprilike 2 do 4 sata do postizanja čvrstog i elastičnog reljefa.

Je li potrebno prethodno pripremiti površinu? Da, staklena ili akrilna podloga mora biti potpuno čista, suha i odmašćena alkoholom prije nanošenja boje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno