Natrag u trgovinu DOCGOR907300

Kolekcionarska mapa za pečate DOCRAFTS Santoro Gorjuss - za 20 pečata

Na zalihi
€34,90
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kolekcionarska mapa DOCRAFTS Santoro Gorjuss služi za pregledno organiziranje i zaštitu tvoje zbirke gumenih pečata. Zahvaljujući prozirnim džepovima može primiti do 20 pečata na podložnoj foliji, pri čemu sve motive vidiš odmah, bez potrebe za vađenjem. Predstavlja praktično rješenje za ljubitelje scrapbooka i kolekcionare jer čuva pribor od prašine i savijanja.

Parametri proizvoda

  • Marka: DOCRAFTS
  • Motiv: Santoro Gorjuss
  • Kapacitet: do 20 pečata
  • Pakiranje: 1 kom
  • Težina: 0,68 kg
  • Tehnika: scrapbooking, izrada čestitki

Korištenje i održavanje

Mapa je namijenjena za pohranu prozirnih i gumenih pečata (cling stamps) na podložnoj foliji. Zbog praktičnog formata lako se odlaže na policu ili nosi sa sobom, a prozirne džepove po potrebi jednostavno prebrišite vlažnom krpom.

Često postavljana pitanja

Koliko pečata stane u ovu mapu? Mapa ima kapacitet za pohranu do 20 pečata u pojedinačnim prozirnim džepovima.

Kako se održavaju prozirni džepovi u mapi? Unutarnje džepove dovoljno je po potrebi lagano prebrisati mekom, vlažnom krpom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno