Natrag u trgovinu KZTACST24X20

Set akrilnih boja Kompozit STANDART 24 x 20 ml

€26,50
€55,21 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih boja Kompozit STANDART nudi 24 bogate nijanse u tubama od 20 ml, namijenjene početnicima, studentima umjetnosti i iskusnim slikarima. Ove akrilne boje s blagim mat sjajem i prilagođenom konzistencijom brzo se suše te stvaraju čvrst, elastičan i vodootporan sloj koji ne puca čak ni u debljim nanosite. Izvrsne su za rad na različitim površinama i stvaranje bez neugodnih mirisa.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: Kompozit
  • Serija: STANDART
  • Sadržaj pakiranja: 24 x 20 ml boja
  • Završni efekt: blagi polumat / mat sjaj
  • Svojstva sloja: elastičan, postojan, ne puca u debljem sloju, bez intenzivnog mirisa
  • Masa: 0,92 kg
  • Uključene nijanse: 03 titan bijela, 08 bež, 09 toplo siva, 10 limun žuta, 12 svijetložuta, 15 kadmij žuta, 19 terakota, 23 svijetloružičasta, 26 narančasta, 31 prava crvena, 33 naftol crvena, 41 lila, 47 boja patlidžana, 51 svijetloplava, 53 primarna plava, 58 ultramarin plava, 61 tirkizno plava, 68 svijetlozelena, 71 tamnozelena, 79 cappuccino, 81 oksidno smeđa, 83 umbra, 84 tamnosmeđa, 89 crna

Primjena i tehnike

Akrilna boja se jednostavno nanosi kistom, slikarskom špatulom ili spužvicom na slikarsko platno, drvo, papir, karton ili kamen. Zahvaljujući optimalnoj gustoći, ovaj set je izvrstan ne samo za klasično slikarstvo već i za tekuće tehnike poput Fluid Arta. Boje se mogu razrjeđivati vodom ili akrilnim medijima, a nakon sušenja preporučuje se zaštititi rad završnim akrilnim lakom.

Često postavljana pitanja

Sadrži li set primarne boje za miješanje novih nijansi? Da, paleta od 24 nijanse uključuje sve ključne osnovne tonove poput primarne plave, žutih i crvenih tonova te titan bijele za posvjetljivanje.

Pucaju li boje ako se nanesu u debljem sloju? Boje Kompozit STANDART formiraju iznimno fleksibilan film koji zadržava elastičnost i ne puca niti pri pastoznim i debljim nanosite.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


4,09 € Jedinična cijena 58,43 €/kg
Kompozit
Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml


20,39 € Jedinična cijena 45,31 €/L
ARTMiE®
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


15,49 € Jedinična cijena 64,54 €/L
Kompozit
(3)
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


11,29 € Jedinična cijena 62,72 €/L
Kompozit
(2)

Nedavno viđeno