Natrag u trgovinu JOV980_09

Jumbo voštana bojica JOVI Jovicolor 12 mm – razne nijanse


Odaberi
€2,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Voštana bojica JOVI Jovicolor promjera 12 mm kvalitetan je pribor za crtanje namijenjen djeci i školskim likovnim aktivnostima. Cijelo tijelo bojice izrađeno je od obojene voštane mase, što osigurava dugotrajnost, ravnomjerno i neprozirno nanošenje te jednostavno šiljenje bez prljanja ruku.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Linija: Jovicolor
  • Vrsta: voštana bojica (voštani pastel)
  • Promjer: 12 mm
  • Namjena: djeca i školske aktivnosti
  • Tehnika: crtanje na papiru
  • Sigurnost: u skladu s normama EN 71
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Upotreba

Bojica glatko klizi i ostavlja homogen trag na suhim papirnatim površinama. Pomaže u razvoju fine motorike kod djece, a zahvaljujući svojoj čvrstoći izuzetno je otporna na lomljenje pri padu ili jačem pritisku.

Često postavljana pitanja

Lome li se ove voštane bojice pri uobičajenoj upotrebi? Voštane bojice JOVI iznimno su čvrste i ne lome se lako pri padu ili jačem dječjem pritisku.

Mogu li se bojice jednostavno šiljiti? Da, zahvaljujući homogenoj voštanoj strukturi mogu se lako šiljiti standardnim šiljilom većeg promjera.

Jesu li sigurne za djecu? Da, proizvod zadovoljava stroge europske sigurnosne standarde EN 71 (nisu namijenjene za oslikavanje lica i tijela te se ne smiju gutati).

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno