JOVI školski dječji kist – debeli

€1,69
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kistovi JOVI idealan su pomoćnik za male umjetnike pri radu s temperama, vodenim ili prstnim bojama. Zahvaljujući lakiranoj drvenoj dršci djeci su udobni za držanje, a kvalitetna dlaka dugo zadržava svoj oblik.

Bez obzira trebate li iscrtati detalje ili obojiti veće površine, ovi vas kistovi neće razočarati. Nakon završetka slikanja dovoljno ih je jednostavno isprati vodom.

  • Namijenjeno za školske likovne aktivnosti
  • Lakirana drvena drška
  • Dostupno u okrugloj i plosnatoj izvedbi
  • Jednostavno održavanje ispiranjem
  • Certificirano prema normi EN 71
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno