Natrag u trgovinu JOV73812B

Grafitne olovke trokutaste JOVI B - 12 kom

Na zalihi
€6,69
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Grafitne olovke JOVI tvrdoće B deblje su školske olovke dizajnirane posebno za djecu od 3 godine, početnike i školarce. Zahvaljujući trokutastom ergonomskom obliku, prirodno potiču pravilan hvat prstiju i ne kotrljaju se sa stola. Mekša grafitna mina B ostavlja bogat i taman trag, što je savršeno za prve crteže, skiciranje linija i pisanje na papiru.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Vrsta olovke: grafitna, trokutasta, debela
  • Tvrdoća mine: B (mekana, tamniji trag)
  • Materijal: izuzetno meko drvo za lako šiljenje
  • Sadržaj pakiranja: 12 kom (isporučuju se već našiljene)
  • Namjena: za djecu od 3 godine, školu i crtanje
  • Certifikat: EN 71
  • Masa: 0,135 kg

Primjena i tehnike

Olovke se koriste na standardnom papiru, blokovima za skiciranje i crtaćem papiru za vježbanje pisanja, crtanje linija i sjenčanje. Kako bi se osigurala trajnost gotovog crteža i spriječilo razmazivanje grafitnog praha, preporučuje se gotove radove zaštititi završnim fiksativom u spreju.

Često postavljana pitanja

Jesu li olovke spremne za trenutnu upotrebu? Da, svaka olovka u pakiranju od 12 komada dolazi već unaprijed našiljena.

Za koju su dob ove trokutaste olovke prikladne? Zbog svog ergonomskog oblika i certifikata EN 71, potpuno su sigurne i prilagođene djeci već od 3 godine starosti.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno