Natrag u trgovinu PBO7663_01

Glina za modeliranje Pebeo Gedeo 1.5 kg | izaberite boju

Na zalihi
(5)

Odaberi
€10,79
€7,19 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pebeo Gedeo prirodna glina za modeliranje koja se suši bez potrebe za pečenjem, a u isto vrijeme dobija veliku izdržljivost, tvrdoću i čvrstoću. Karakter gline joj daje vrlo dobru plastičnost za modeliranje i savršenu konzistenciju za urezivanje i kreiranje različitih oblika. Prisutnost prirodnih celuloznih vlakana omogućava sušenje bez pukotina čak i na većim površinama. Može se modelirati i okretati na grnčarskom točku. Samootvrdnjavajuća masa je također idealna za fine detalje. Lako se čisti vodom sa ruku i odjeće. Nakon potpunog sušenja, proizvod se može farbati i lakirati.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Glina za modeliranje Pebeo Gedeo
  • Samosušeća
  • Karakterstike prirodne gline
  • Sadrži prirodna celulozna vlakna
  • Sušenje bez pukotina
  • Mogućnost okretanja na grnčarskom točku
  • Vrijeme sušenja 4 - 5 dana
  • Težina 1.5 kg

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Izvrstan proizvod. Koristim ga za gradnju gipsanih kućica s kalupima.

Ondrej Provjerena recenzija

Glinu sam kupila u terakota nijansi za sina za kružok i s masom se odlično radi, ne treba je čak ni peći.

Dávid Provjerena recenzija

Dobar omjer cijene i kvalitete, glina je lijepo podatna i ne isušuje se brzo pod rukama.

Simon Provjerena recenzija

Petogodišnja kći je oduševljena, napravili smo iz ovog pakiranja već bezbroj figurica.

Norbert Provjerena recenzija

Izvrstan materijal za umjetničko stvaralaštvo, s ovom bijelom verzijom mi se radi nekako najbolje.

Eduard Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno