Natrag u trgovinu GIOF476000

GIOTTO set boja za lice Vještica 3 x 5 ml

Na zalihi
€10,79
€719,33 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

GIOTTO set boja za lice Vještica 3 x 5 ml tematski je set od tri kozmetičke boje namijenjen izradi specifičnog motiva za karneval, Noć vještica, školske priredbe ili proslave. Boje su prikladne za djecu od 3 godine i odrasle, a usklađene nijanse omogućuju stvaranje cjelovitog izgleda bez potrebe za kupnjom dodatnih nijansi. Odlikuju se brzim sušenjem, dermatološki su testirane i lako se uklanjaju s kože običnom vodom.

Parametri proizvoda

  • Marka: GIOTTO
  • Linija proizvoda: GIOTTO Make Up
  • Volumen: 3 x 5 ml
  • Pakiranje: Zasebna prozirna plastična posudica s poklopcem za svaku boju
  • Svojstva: Dermatološki testirano, brzo se suši, perivo vodom
  • Prikladnost: Od 3 godine (za malu djecu uz nadzor) i za odrasle

Upotreba i nanošenje

Boje se nanose izravno na kožu prstom, spužvicom ili kistom. Prije nanošenja preporučuje se isprobati malu količinu na manjem dijelu kože te izbjegavati područje neposredno oko očiju i usana.

Često postavljana pitanja

Kako se boje uklanjaju s kože? Boje za lice GIOTTO jednostavno se ispiru s kože čistom vodom.

Jesu li boje sigurne za djecu? Boje su dermatološki testirane i prikladne za djecu od 3 godine, pri čemu se za malu djecu preporučuje nadzor odrasle osobe.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno