Natrag u trgovinu GIOF352400

GIOTTO Aquarelli vodene boje promjer 30 mm, 24 kom s kistom

Na zalihi
€7,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Vodene boje GIOTTO Aquarelli s promjerom posudica od 30 mm u pakiranju s 24 nijanse i sintetičkim kistom namijenjene su za školu i kućno stvaralaštvo za djecu i mlade slikare početnike. Ove vodene boje nude bogate i pokrivne nijanse koje se lako nanose te se mogu razrijediti vodom za nježne akvarelne prijelaze. Posebno oblikovana paleta sprječava prelijevanje vode između pojedinih boja, a praktični poklopac pakiranja služi izravno kao površina za miješanje.

Ključne značajke

  • Marka: GIOTTO
  • Linija proizvoda: Aquarelli
  • Broj boja: 24 kom
  • Promjer posudice: 30 mm
  • Sadržaj pakiranja: kist sa sintetičkom dlakom, praktični poklopac kao paleta za miješanje
  • Težina: 0,28 kg

Upotreba i tehnike

Boje se nanose na suhi papir za oštrije konture ili na navlaženu podlogu za meke akvarelne lazure. Nijanse se mogu međusobno miješati i razrjeđivati vodom, a nakon sušenja ostaju postojane na papiru. Nakon rada paletu je dovoljno jednostavno isprati vodom za sljedeću upotrebu.

Često postavljana pitanja

Mogu li se boje miješati i razrjeđivati? Da, boje se razrjeđuju vodom za svjetlije tonove i mogu se međusobno miješati za stvaranje novih nijansi.

Sadrži li pakiranje paletu za miješanje? Da, poklopac pakiranja dizajniran je tako da služi kao paleta za miješanje i sprječava istjecanje vode.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno