Natrag u trgovinu JOV1906

Gel voštane bojice za staklo JOVI Jovidecor Glass – 6 kom

Na zalihi
€8,59
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI Jovidecor Glass su gel voštane bojice posebno dizajnirane za stvaranje na neporoznim površinama kao što su prozori, ogledala, staklene posude ili keramika. Meka gel tekstura ostavlja bogat, visoko pokrivan trag sa živim bojama, a crtež možete u bilo kojem trenutku jednostavno obrisati suhom ili vlažnom krpom.

Svaka voštana bojica nalazi se u plastičnom kućištu s rotacijskim mehanizmom koji štiti minu od loma i čuva ruke čistima. Vrh se po potrebi može zašiljiti za precizne detalje i konture. Ove bojice nisu namijenjene za papir i zadovoljavaju europsku sigurnosnu normu EN 71.

  • Prikladne za staklo, prozore, ogledala i keramiku
  • Bogat i pokrivan trag sa živim nijansama
  • Rotacijski mehanizam za izvlačenje mine iz plastičnog kućišta za čiste ruke
  • Mogućnost šiljenja vrha za fine detalje
  • Jednostavno brisanje suhom ili vlažnom krpom
  • Siguran sastav u skladu s normom EN 71
  • Pakiranje sadrži 6 kom
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno