Gel marker za označavanje JOVI – zeleni

Na zalihi
€1,09
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Gel marker za označavanje JOVI u zelenoj boji praktičan je pomoćnik za školu, ured i učenje. Zahvaljujući krutom gel punjenju koje se jednostavno izvlači zakretanjem, tekst se ističe potpuno čisto, bez rizika od probijanja kroz tanki ili samokopirajući papir te bez razmazivanja tintnog ispisa.

Čvrsti gel glatko klizi po papiru, ne gužva ga i ostavlja prozirni neonski trag, zahvaljujući čemu označeni tekst ostaje savršeno čitljiv. Marker se, osim toga, ne suši čak ni kada ostane otvoren, a njegov se vrh po potrebi može našiljiti za preciznije označavanje.

  • Kruto gel punjenje koje ne probija i ne razmazuje tintu niti tisak
  • Mehanizam na uvrtanje za izvlačenje mine bez potrebe za klasičnim šiljenjem
  • Ne suši se čak ni bez poklopca
  • Prikladan i za tanke te samokopirajuće papire koje ne gužva
  • Vrh se po potrebi može našiljiti za precizniji trag
  • Sigurna formula bez glavnih alergena, zadovoljava normu EN 71
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno