Natrag u trgovinu PNT4788

Dvokomponentni lak za krakeliranje s finim linijama Pentart Fineline - 230 ml

Na zalihi
€16,29
€70,83 / l
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dvokomponentni lak za krakeliranje Pentart Fineline crackle varnish poseban je dekorativni sustav namijenjen stvaranju finih linija i antiknih efekata. Set se sastoji od dvije komponente ukupnog volumena 230 ml i predstavlja idealan alat za umjetnike i kreativce koji svojim radovima žele dati raspucani, starinski izgled.

Parametri proizvoda

  • Marka: Pentart
  • Vrsta proizvoda: Dvokomponentni lak za krakeliranje (Fineline crackle varnish)
  • Kategorija: Antikni efekti / Krakelirajući sustavi
  • Volumen pakiranja: 230 ml (set)
  • Težina: 0,276 kg
  • Pakiranje: 1 kom (set od dvije komponente)

Upotreba

Ovaj krakelirajući sustav prikladan je za likovne i dekorativne tehnike usmjerene na postizanje efekta finih pukotina i starinske površine.

Često postavljana pitanja

Koliko komponenti sadrži ovaj set? Set sadrži 2 komponente namijenjene stvaranju finog efekta krakeliranja.

Koji je ukupni volumen pakiranja? Pakiranje ukupno sadrži 230 ml laka za krakeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno