Natrag u trgovinu JOV1608P

Dječji flomasteri JOVI perivi pastelni 3 mm / set od 8 kom

Na zalihi
€2,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dječji flomasteri JOVI u pastelnim nijansama tanki su markeri dizajnirani posebno za djecu i njihovo kreativno stvaranje na papiru i kartonu. Odlikuju se izdržljivim vlaknastim vrhom širine 3 mm i tintom na bazi prehrambenih boja koja se lako ispire vodom. Zahvaljujući posebnom sastavu, flomasteri se ne suše bez poklopca do čak 96 sati te zadovoljavaju europske sigurnosne norme EN 71.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Vrsta proizvoda: dječji perivi flomasteri
  • Boje: pastelne, višebojne
  • Broj komada u pakiranju: set od 8 kom
  • Širina vrha: 3 mm
  • Vrsta vrha: vlaknasti vrh
  • Svojstva tinte: na bazi prehrambenih boja, periva vodom, otporna na sušenje do 96 h bez poklopca
  • Prikladna podloga: papir, karton
  • Sigurnosni standardi: EN 71 i međunarodne norme
  • Namjena: za djecu, školske i kreativne aktivnosti

Upotreba

Flomasteri su prilagođeni dječjoj ruci te su idealni za crtanje, bojanje i školske projekte na papiru ili kartonu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno