Dekorativno perje 3 g | izaberite boju

Na zalihi

Odaberi
€3,05
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dekorativno perje spada u popularne kreativne dodatke koji se mogu uporabiti na mnogo načina - u izradi dekoracija za dom, maski ili kostima za maskenbal, ili pak za izradu vlastitih uskršnjih dekoracija. U ponudi imamo dvije varijante perja, pa možete birati da li ćete raditi s nježnim guščijim perjem, koje je pogodno za pravljenje, primjerice, naušnice, krila za kostim ili dream catcher dekoracija, ili sa obojenim perjem prepelice, od kojih je svako druge boje, s točkama - njih možete iskoristiti za maske, figurice životinja ili ukrašavanje uskršnjih jaja.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • dekorativno perje
  • težina: 3g
  • idealan dekorativni materijal
  • bijelo perje - guščje s dužinom oko 8 cm
  • perje u boji - prepeličje, oko 100 kom u pakiranju
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,38 € Jedinična cijena 29,20 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno