Dekorativni lak mat PENTART

Na zalihi
(3)

Odaberi
€10,29
€20,58 / l
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 3 recenzija

Odličan zaštitni lak, rezultat je točno onakav kakav sam očekivala.

Beáta Provjerena recenzija

Ovaj mat lak koristim za završnu obradu drvenih kutijica i efekt je točno onakav kakav mi je trebao, bez neželjenog sjaja.

Iveta Provjerena recenzija

Vrlo kvalitetan lak koji mojim slikama na kamenu daje nježan i decentan izgled. Iznimno sam zadovoljna njime.

Gabriela Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,58 € Jedinična cijena 55,80 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno