Natrag u trgovinu DRW110014_215

DARWI TEX Markeri za tekstil tanki 3 ml | izaberite nijansu

Na zalihi

Odaberi
€2,64
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI TEX Markeri za tekstil

Specijalni markeri za bojenje i dekoraciju tekstila iz prirodnog ili veštačkog vlakna (mešavina do 20 %).

Kad se boja osuši, potrebno je ispeglati sa zadnje strane ili preko papira za pečenje. Jačinu glačala podesiti u zavisnosti od vrste tekstila.

Nakon toga, boje se mogu prati i do 60°C kao i peglati.

Karekteristike:

  • 29 nijansi od kojih su 15 blistavih,
  • pogodne za svetlu tkaninu,
  • pre crtanja oprati odeću,
  • Tamnu tkaninu preporučamo najprije oslikati svetlijim nijansama boja za tekstil,
  • Tokom fiksiranja peglom zadržite toplotu u zavisnosti od vrste materijala. glačajte sa zadnje strane ili preko papira za pečenje,
  • Nakon fiksiranja crtež je otporan na pranje do 60°C,
  • Tokom pranja preporučamo tkaninu preokrenuti sa unutarnje strane.

Uputstvo za uporabu:

  • Pripremite tkaninu na kojoj želite crtati. Mora biti čista kako bi se boje što bolje primile.
  • Boje se pri slikanju mogu natopiti, pa je najbolje ispod staviti neprobojan materijal (npr parče kartona). Ako želite slikati na prednjoj strani majice, stavite neku podlogu u unutrašnjost majice (U protivnom, obrazac bi se preslikao i na zadnju stranu majice).
  • Pre upotrebe marker treba protresti kako bi se boja promešala. Marker se aktivira pritiskom vrha i to tako da nakon što odstranite poklopac, vrh prislonite o papir i nekoliko puta pritsnete kako bi se  vrh stisnuo unutra. Tako se formira pečat koji ne dozvoljava tečnosti da se isuši.
  • Ukoliko slikate složenije uzorke, bolje je da sačekate da se boje osuše, u suprotnom bi se mogle izmešati
  • Po završetku uzorak ostaviti da se osuši. Vreme sušenja zavisi od veličine uzorka i količine korišćene boje.
  • Nakon završetka, lagano izvadite vrh iz markera i isperite u vodi - vrh ostavite da se suši. Markere skladištimo lagano zamenjenim čistim vrhovima.
  • Osušen uzorak ispeglati (bez pare).
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno