Natrag u trgovinu CRLE2620_E26200

Creall samostvrdnjavajuća masa za modeliranje DO&DRY hipoalergena, 1 000 g


Odaberi
€6,99
€6,99 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Creall DO&DRY je fina, lako obradiva i hipoalergena masa za modeliranje koja u potpunosti zamjenjuje prirodne materijale bez potrebe za pečenjem u peći. Zahvaljujući svojoj finoj strukturi, idealna je za rad na detaljima, ne lijepi se za ruke, a nakon vlaženja može se ponovno oblikovati. Nakon 24 sata na zraku potpuno se stvrdnjava te je spremna za daljnje ukrašavanje ili lakiranje.

Parametri proizvoda

  • Marka: Creall
  • Linija proizvoda: DO&DRY
  • Svojstvo: hipoalergena, samostvrdnjavajuća
  • Težina pakiranja: 1 000 g
  • Vrijeme sušenja: 24 sata
  • Pakiranje sadrži: 1 kom

Upotreba i tehnike

Masa je prikladna za detaljno modeliranje raznih oblika i predmeta. Nakon stvrdnjavanja (24 sata) površina se može lakirati ili ukrašavati, primjerice, Molenaer akrilnim bojama.

Često postavljana pitanja

Je li potrebno peći ovu masu za modeliranje u peći? Ne, masa je samostvrdnjavajuća i stvrdnjava se na zraku unutar 24 sata.

Može li se masa ponovno oblikovati ako se počne sušiti? Da, nakon vlaženja masa se može ponovno oblikovati.

Čime se masa može ukrašavati nakon stvrdnjavanja? Nakon stvrdnjavanja možete je lakirati ili oslikavati, primjerice, Molenaer akrilnim bojama.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno