Natrag u trgovinu CLR9605_96054C

Clairefontaine Pastelmat blok br. 360 g 12L 30 x ljepljen

Na zalihi

Odaberi
€62,90
Na putu k namaDostava za 4–8 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Clairefontaine Pastelmat je vrhunski karton za pastel gramature 360 g/m², posebno razvijen za zahtjevne pasteliste i umjetnička djela. Njegova jedinstvena baršunasto brušena površina pouzdano drži višestruke slojeve pigmenta bez zasićenja i bez potrebe za korištenjem fiksativa između pojedinih slojeva. Blok sadrži 12 ljepljenih listova odvojenih zaštitnim paus/kristalnim papirom koji sprječava neželjeno razmazivanje.

Ključne značajke i parametri

  • Marka: CLAIREFONTAINE
  • Linija proizvoda: Pastelmat
  • Gramatura papira: 360 g/m²
  • Broj listova: 12
  • Uvez: ljepljeni blok
  • Svojstva papira: bez kiselina (acid-free), postojan na svjetlost, otporan na vodu, dimenzijski stabilan karton
  • Zaštita: umetnuti kristalni zaštitni papir između listova
  • Težina: 0,518 kg

Primjena i tehnike

Karton je nježan za prste i pribor za blendanje. Osim za suhe, meke, tvrde i uljne pastele, izvrstan je i za ugljen, olovke, akvarel, gvaš te podslikavanje vodom ili alkoholom.

Često postavljana pitanja

Je li potrebno fiksirati pojedinačne slojeve pastela? Ne, brušena površina Pastelmat drži više slojeva pigmenta bez potrebe za fiksativom između slojeva.

Je li ovaj karton prikladan i za mokre tehnike? Da, papir je otporan na vodu i bez problema podnosi akvarel, gvaš te podslikavanje vodom ili alkoholom.

Kako su listovi zaštićeni od oštećenja? Između svakog lista umetnut je zaštitni kristalni papir koji sprječava razmazivanje pigmenta, a listovi se jednostavno i bez oštećenja mogu odvojiti od bloka.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno