Natrag u trgovinu LKSK2214012500

Citrusni terpentin LUKAS za uljane boje 125 ml

Na zalihi
€16,49
€131,92 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Citrusni terpentin LUKAS je prozirno, visokokvalitetno otapalo ugodnog mirisa po citrusima, razvijeno posebno za slikanje uljem. Služi za razrjeđivanje uljanih boja, slikarskih podloga, medija i lakova te pouzdano otapa smole. Budući da čini uljanu boju „posnom“, idealan je izbor prije svega za donje slojeve slike.

Svojstva i karakteristike

  • Marka: LUKAS (tradicija od 1862. godine)
  • Volumen: 125 ml
  • Boja: prozirna / bistra
  • Miris: ugodan miris citrusa
  • Namjena: razrjeđivanje uljanih boja, medija i lakova (osim onih na bazi alkohola), otapanje smola
  • Preporuka: idealno za donje slojeve uljanog slikarstva

Upotreba i sigurnost

Proizvod koristite za razrjeđivanje uljanih boja i lakova ili za otapanje smola. Nije prikladan za lakove na bazi alkohola. Uvijek radite u dobro prozračenom prostoru, izvan dohvata djece i otvorenog plamena te se pridržavajte uputa proizvođača navedenih na pakiranju.

Često postavljana pitanja

Za koje je lakove prikladan citrusni terpentin? Otapa i razrjeđuje uobičajene lakove i medije za uljano slikarstvo, no nije namijenjen za lakove na bazi alkohola.

Zašto se preporučuje za donje slojeve slike? Citrusni terpentin čini uljanu boju „posnom“, što je u skladu s pravilom slikanja slojeva i idealno za podslikavanje te početne slojeve.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno