Boja za prste JOVI u posudici 500 ml

Na zalihi

Odaberi
€7,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI boje za prste posebno su dizajnirane za najmlađu djecu, za njihovo prvo slikanje kod kuće ili u vrtiću. Boje imaju ugodnu želatinoznu teksturu, jarke i međusobno mješive nijanse te pomažu u razvoju motoričke koordinacije i fine psihomotorike ruku i prstiju. Mogu se nanositi ne samo prstima, već i kistom, valjkom ili špatulom.

Zahvaljujući formuli na bazi vode, lako se peru s ruku i jednostavno uklanjaju s različitih površina, uključujući i odjeću. Netoksične su, certificirane prema normi EN 71 te ne sadrže gluten niti glavne alergene, što ih čini prikladnima za djecu već od 2 godine starosti.

  • Volumen pakiranja: 500 ml
  • Sastav: na bazi vode, od prirodnih sastojaka, netoksično
  • Sigurnost: bez glutena i glavnih alergena, certificirano EN 71, prikladno od 2 godine
  • Nanošenje: prstima, kistom, valjkom ili špatulom
  • Svojstva: želatinozna tekstura, jarke mješive boje, lako perivo s kože i tekstila
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno