Boja za lice u čašici JOVI 8 ml

Na zalihi
(2)

Odaberi
€2,43
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Oživite svoju maštu s JOVI krem bojom za lice . Različite nijanse u čašicama od 8 ml unijet će živahnu zabavu u svaku priliku. Dizajnirana za sve tipove kože, boja za lice je sigurna, bezopasna i bez glavnih alergena, osiguravajući bezbrižno iskustvo. S lakoćom možete svladati oslikavanje lica različitim dizajnom! Kremasta boja za lice nevjerojatno se lako nanosi, glatko se nanosi na kožu, omogućujući vam stvaranje preciznih linija i hrabru pokrivenost. Osim toga, uklanjanje boje je lako - jednostavno je obrišite krpom. Uživajte u visokoj pokrivenosti i dugotrajnim rezultatima. JOVI boja za lice može se pohvaliti iznimnom pigmentacijom, pružajući intenzivnu boju koja omogućuje da se vaš dizajn ističe. Uljna baza osigurava da boja ostane živa i svježa bez isušivanja, tako da možete uživati u satima kreativne zabave. Bilo da planirate maskiranu zabavu, poseban događaj ili jednostavno želite dodati malo glamura u svoj dan, JOVI boja za lice je vaš izbor. Dopustite da vaša kreativnost zablista i transformirajte se u što god želite uz našu svestranu i sigurnu boju za lice. Pripremite se za nezaboravno iskustvo uz JOVI!

Parametri proizvoda:

  • JOVI boja za lice
  • u čašama
  • na bazi ulja
  • bez alergena
  • visoka pokrivnost
  • volumen 8 ml

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Kupila sam plavu boju za dječju proslavu i iznenadilo me koliko se lako nakon zabave isprala s kože običnom vodom.

Andrea Provjerena recenzija

Odlična pokrivna moć, ova crvena boja izdržala je na licu cijeli karneval, a da se nije obrisala.

Natália Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno