Natrag u trgovinu MAIM4714_530

Boja za keramiku MAIMERI Idea Ceramica - 60 ml | razne nijanse

Na zalihi

Odaberi
€8,19
€136,50 / l
Na putu k namaDostava za 4–8 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Termootvrdnjavajuća boja na bazi vode MAIMERI Idea Ceramica namijenjena je za ukrašavanje keramike, porculana i gres pločica. Nakon pečenja u običnoj kućnoj pećnici, premaz dobiva visoku postojanost, otpornost na svjetlost, ogrebotine i temperaturne promjene. Idealan je izbor za hobiste i umjetnike za ukrašavanje dekorativnih predmeta.

Parametri proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Idea Ceramica
  • Volumen: 60 ml
  • Baza: na bazi vode
  • Pečenje: 150–160 °C / 30–35 minuta
  • Zemlja podrijetla: Italija

Uporaba i nanošenje

Boja se nanosi kistom ili spužvicom na temeljito očišćenu i odmašćenu površinu u jednom ili dva sloja. Nakon sušenja na zraku, predmet se peče u pećnici na temperaturi od 150–160 °C u trajanju od 30–35 minuta. Nijanse se mogu međusobno miješati i prikladne su za vaze, ukrasne tanjure, pločice ili tegle za cvijeće.

Česta pitanja

Moraju li se boje MAIMERI Idea Ceramica peći u pećnici? Da, zagrijavanjem na 150–160 °C tijekom 30–35 minuta boja se kemijski fiksira i postaje otporna na habanje i ogrebotine.

Kako pripremiti površinu prije slikanja? Podloga prije nanošenja boje mora biti potpuno čista, suha i odmašćena kako bi boja savršeno prianjala.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno