Boja u spreju MOLOTOW™ UFA NEON 400 ml

€6,71
€16,78 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Neprozirna boja u spreju branda MOLOTOW je na akrilnoj bazi, sa visokom koncentracijom pigmenata, a namijenjena je za uličnu umjetnost i grafite. Pogodna je za uporabu vani, ali i u prostorijama koje se mogu provjetravati. Zahvaljujući sistemu Flowmaster ™ Vari-Valve lako se kontrolira količina boje pri prskanju. Raspršivač je tako namješten da boja može lako da se kontrolira i zato ovaj sprej mogu koristiti i početnici, a omogučit će Vam bojenje površi u širini od 4 mm do 200 mm. Paleta boja sadrži 5 permanentnih fluorescentnih nijansi.

karakteristike proizvoda

  • sprej MOLOTOW™ na akrilnoj bazi sa visokom koncentracijom pigmenata
  • količina 400 ml
  • boje: Neon Yellow Fluorescent, Neon Orange Fluorescent, Neon Pink Fluorescent, Neon Blue Fluorescent, Neon Green Fluorescent
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno