Bijeli pigment u prahu Pentart min. 10 g

Na zalihi
€3,19
€319,00 / kg
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Bijeli pigment u prahu Pentart visokokvalitetan je umjetnički materijal namijenjen slikanju i nijansiranju različitih masa i medija. Predstavlja praktičan dodatak za svakog umjetnika ili kreativca kojem je potreban čisti bijeli pigment s minimalnim sadržajem od 10 g. Možete ga koristiti kao osnovni pomoćni materijal pri vlastitoj pripremi ili prilagodbi boja.

Parametri proizvoda

  • Marka: Pentart
  • Vrsta proizvoda: pigment u prahu
  • Nijansa: bijela
  • Masa pakiranja: min. 10 g (ukupna masa 0,012 kg)
  • Pakiranje: 1 kom
  • Kategorija: Pomoćni materijali za bojanje

Upotreba

Ovaj pigment u prahu služi kao pomoćni materijal pri slikanju i bojanju, pogodan za miješanje u umjetničke medije i rad s mješavinama boja.

Često postavljana pitanja

Koja je minimalna masa pigmenta u pakiranju? Pakiranje sadrži minimalno 10 g bijelog pigmenta u prahu.

Koliko komada sadrži jedno pakiranje? U pakiranju se nalazi 1 kom ovog proizvoda.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno