Aromatično ulje - vanilija - 10 ml

€6,30
€630,00 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Aromatično ulje vanilije može se koristiti u proizvodnji svijeća ili sapuna. Pakiranje sadrži 10 ml esencijalnog ulja, koje možete dodati svojim ručno rađenim proizvodima u različitim veličinama. Za sapun preporučujemo upotrebu 5 - 10 ml ulja na 1000 g sapunske mase. U proizvodnji svijeća odgovarajuća doza je 15 - 30 ml ulja na 1000 g voska za svijeće. Oni ovise od količine i intenziteta mirisa koji želite postignuti u konačnom proizvodu. Preporučujemo upotrebu rukavica kada koristite esencijalno ulje. Izbjegavati kontakt sa očima.

каrakteristike proizvoda

  • aromatično ulje - vanilija
  • može se koristiti u proizvodnji svijeća ili sapuna
  • pri radu koristite rukavice
  • volumen 10 ml
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno