Arapska guma LUKAS 50 ml

Na zalihi
€11,49
€229,80 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Arapska guma LUKAS u pakiranju od 50 ml prirodno je tekuće vezivo za akvarel boje koje poboljšava njihov sjaj, prianjanje pigmenta i kontrolu razlijevanja pri radu na mokroj podlozi. Pomaže usporiti sušenje boje za preciznije nanošenje na većim površinama, a izvrsna je i za izradu vlastitih akvarelnih boja izravno iz čistog pigmenta.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Volumen: 50 ml
  • Oblik: tekući
  • Tehnika: akvarel
  • Namjena: prilagodba svojstava akvarela i vezivanje pigmenata

Upute za uporabu

Dodajte malu količinu izravno u akvarel boju ili u vodu za slikanje. Pri izradi vlastitih akvarelnih boja pomiješajte medij izravno sa suhim pigmentom u prahu. Prije uporabe pročitajte upute na pakiranju i čuvajte izvan dohvata djece.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno