Natrag u trgovinu APLA2060_A20602

APLI ukrasni akrilni kamenčići 100 kom, mix veličina i boja


Odaberi
€2,59
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set ukrasnih akrilnih kamenčića APLI u obliku kapi donosi šareni mix veličina i boja za raznolike kreativne projekte. Ovi ukrasni kamenčići namijenjeni su svakom kreativcu za dekoriranje površina, a njihovo nanošenje je vrlo jednostavno – dovoljno je nanijeti ljepilo na poleđinu.

Parametri proizvoda

  • Marka: APLI
  • Materijal: akril
  • Oblik: kapi
  • Broj komada u pakiranju: 100 kom
  • Značajke: mix veličina i boja
  • Težina: 0,03 kg

Primjena i tehnike

Kamenčići su idealni za kreativno stvaranje, scrapbooking, ukrašavanje čestitki, dekoriranje kostima i izradu nakita.

Često postavljana pitanja

Kako se kamenčići apliciraju? Dovoljno je nanijeti ljepilo na njihovu poleđinu i pričvrstiti ih na željenu površinu.

Koje oblike i boje sadrži pakiranje? Pakiranje sadrži kamenčiće u obliku kapi u kombinaciji različitih veličina i boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno