Natrag u trgovinu KZTACST18X20

Set akrilnih boja Kompozit STANDART 18 x 20 ml

€20,49
€56,92 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih boja Kompozit STANDART nudi 18 pažljivo odabranih nijansi u pakiranju od 20 ml, savršenih za razne umjetničke tehnike i prekrivanje površina. Zahvaljujući optimalnoj konzistenciji i suptilnom satensko-mat sjaju, boje su izvrsne za klasično slikanje, ali i za popularnu tehniku Fluid Art. Nakon sušenja stvaraju čvrst, elastičan i vodootporan sloj koji ne puca čak ni u debljim nanosima.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: Kompozit
  • Serija: STANDART
  • Sadržaj pakiranja: 18 x 20 ml
  • Nijanse u setu: 03 titanijeva bijela, 08 bež, 12 svijetložuta, 19 terakota, 23 svijetloružičasta, 26 narančasta, 31 prava crvena, 33 naftol crvena, 47 boja patlidžana, 51 svijetloplava, 53 primarna plava, 58 ultramarin plava, 68 svijetlozelena, 71 tamnozelena, 81 oksidno smeđa, 83 umbra, 84 tamnosmeđa, 89 crna
  • Svojstva: brzo sušenje, bez jakog mirisa, satensko-mat finiš, elastičan sloj otporan na pucanje
  • Masa: 0,7 kg

Primjena i tehnike

Boje se jednostavno nanose kistom, slikarskom špatulom ili izlijevanjem na slikarsko platno, drvo, papir, karton i druge pripremljene podloge. Prikladne su za početnike, studente i iskusne umjetnike koji žele istraživati slojevito slikanje ili eksperimentirati s tekućim akrilom.

Često postavljana pitanja

Mogu li se ove boje koristiti za Fluid Art tehniku? Da, zahvaljujući posebnoj formuli i elastičnosti, boje su odličan izbor za tehniku tekućeg akrila (pouring art).

Puca li boja ako se nanese u debljem sloju? Ne, osušeni sloj je fleksibilan i otporan, pa zadržava postojanost bez pucanja i kod debljih nanosa.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


4,09 € Jedinična cijena 58,43 €/kg
Kompozit
Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml


20,39 € Jedinična cijena 45,31 €/L
ARTMiE®
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


15,49 € Jedinična cijena 64,54 €/L
Kompozit
(3)
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


11,29 € Jedinična cijena 62,72 €/L
Kompozit
(2)

Nedavno viđeno