Natrag u trgovinu KOMENpro75_yell

Antikorozivni emajl 3 u 1 KOMPOZIT PROTECT 0,75 kg

Na zalihi
(2)

Odaberi
€13,29
€17,72 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Antikorozivni lak 3 u 1 KOMPOZIT PROTECT je specijalni akrilni antikorozivni lak 3 u 1 za metalne površine. Emajl boja je otporna na vodu, kemikalije i vremenske uvjete. Omogućuje snažno prianjanje i dugotrajnu zaštitu od korozije. Koristi se na metalima, mineralnim površinama, konstrukcijama, opremi, ogradama i namještaju.

Primjena:

Na niskim temperaturama može se nanositi debeli sloj. Metalna površina mora biti suha i čista. Pripremite površinu i nanesite je valjkom, četkom ili špricanjem. Brzo sušenje u normalnim uvjetima. Vrijeme sušenja ovisi o temperaturi i vlažnosti okoline. Nakon potpunog sušenja postiže se konačna čvrstoća premaza, što može trajati 1 do 2 tjedna.

Parametri proizvoda:

  • Antikorozivni emajl 3 u 1 KOMPOSIT PROTECT
  • Pogodno za bojanje metalnih predmeta
  • Otporan na vodu, kemikalije i vremenske uvjete
  • Zapremina: 0,75 kg

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Kupio sam crnu nijansu za staru kapiju i moram reći da stvarno odlično pokriva.

Eva Provjerena recenzija

Ovaj emajl sam koristio za manji vrtni alat i cijenim što nije potreban nikakav temeljni premaz, to mi je jako uštedjelo vrijeme.

Anna Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno