Natrag u trgovinu KOMENgl03_brow

Akrilni emajl KOMPOZIT PROFI Gloss 0.3 l

Na zalihi
(3)

Odaberi
€9,69
€32,30 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Kupila sam bijelu nijansu za renovaciju starog okvira, emajl ima izvrsnu moć prekrivanja.

Katarína Provjerena recenzija

Brzo se suši i konačni sjaj je točno onakav kakav mi je trebao.

Monika Provjerena recenzija

Vrlo kvalitetna boja s kojom se odlično radi i kod manjih popravaka.

Petra Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno