Natrag u trgovinu SKRPOXBR6F

Akvarelni flomasteri s kistom SAKURA Koi Galaxy / set od 6 kom

Na zalihi
€16,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelni flomasteri s kistom SAKURA Koi u setu od 6 komada iz serije Galaxy namijenjeni su ilustratorima, ljubiteljima mange i modernog krasopisa. Sadrže tintu na bazi vode i bojila koja se na papiru lako razrjeđuje i stapa vlažnim kistom u nježne akvarelne prijelaze. Zahvaljujući fleksibilnom vrhu u obliku kista, širina linije jednostavno se prilagođava pritisku – od iznimno tankih poteza do širokih nanosa boje.

Karakteristike proizvoda:

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Koi (Galaxy)
  • Vrsta vrha: fleksibilni kistasti vrh
  • Vrsta tinte: na bazi vode i bojila, topiva u vodi
  • Pakiranje: set od 6 kom flomastera
  • Prikladna podloga: akvarelni papir i papir za crtanje
  • Zemlja podrijetla: Japan (Osaka, tradicija od 1921. godine)

Primjena i tehnike

Flomasteri su izvrsni za crtanje kontura, slikanje, kaligrafiju i razne akvarelne tehnike. Boje se mogu nanositi u slojevima ili razrjeđivati vodom za postizanje svjetlijih nijansi; prije nanošenja novog sloja preporučuje se pričekati da se prethodni osuši. Nakon upotrebe uvijek dobro zatvorite poklopac kako biste spriječili isušivanje vrha.

Često postavljana pitanja

Kakav vrh imaju Koi flomasteri i jesu li prikladni za krasopis?
Flomasteri imaju fleksibilan kistasti vrh koji reagira na promjenu pritiska, što omogućuje stvaranje i tankih detalja i punih poteza idealnih za kaligrafiju i krasopis.

Koji je papir najprikladniji za ove flomastere?
Najbolje rezultate pružaju akvarelni papir i deblji papir za crtanje, dok bi na standardnom uredskom papiru tinta prilikom razrjeđivanja vodom mogla probijati.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno