Natrag u trgovinu SKRPOXBR6D

Akvarelni flomasteri s kistom SAKURA Koi Botanical / set 6 kom

Na zalihi
€17,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelni flomasteri s kistom SAKURA Koi u setu Botanical donose 6 usklađenih prirodnih nijansi s fleksibilnim vrhom u obliku kista i tintom na bazi vode. Savršeni su za ilustratore, ljubitelje mangi i krasopisa jer omogućuju povlačenje preciznih linija i stvaranje mekih akvarelnih prijelaza na papiru. Fleksibilan vrh u obliku kista osjetljivo reagira na pritisak, pa jednim potezom možete postići izrazito tanku liniju ili širok trag.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Koi
  • Izdanje: Botanical
  • Vrsta vrha: fleksibilni vrh u obliku kista
  • Vrsta tinte: topiva u vodi, na bazi bojila
  • Sadržaj pakiranja: set od 6 komada
  • Prikladna podloga: akvarelni i crtaći papir
  • Težina: 0,06 kg
  • Zemlja podrijetla: Japan (proizvodnja u Osaki od 1921. godine)

Način korištenja i tehnike

Flomasteri su namijenjeni za kaligrafiju, akvarel i crtanje. Crtajte izravno na akvarelnom papiru te po želji razrijedite i razlijte boje vlažnim kistom ili vodenim kistom. Nijanse se lako međusobno miješaju i nanose u slojevima, pri čemu je preporučljivo pričekati da se donji sloj osuši. Nakon svake upotrebe čvrsto zatvorite poklopac kako biste spriječili sušenje vrha.

Često postavljana pitanja

Kakav je vrh i je li prikladan za fino pisanje? Flomasteri imaju elastičan vrh u obliku kista koji prilagođava širinu linije ovisno o jačini pritiska – od vrlo tankih detalja do širokih poteza, što ga čini idealnim za krasopis i kaligrafiju.

Koji je papir najprikladniji za ove flomastere? Najbolje ih je koristiti na akvarelnom ili debljem crtaćem papiru jer se na običnom uredskom papiru vodeni nanosi mogu upiti i probiti na drugu stranu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno