Natrag u trgovinu ARCA179510AKVARE_2

Akvarelni blok ARCHES Aquarelle gruba struktura prirodno bijeli 300 g/m² – 12 listova

Na zalihi

Odaberi
€30,50
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelni blok ARCHES Aquarelle predstavlja legendarni papir od 100% pamuka gramature 300 g/m², stvoren za profesionalne umjetnike i najzahtjevnije akvarelne tehnike. Proizvodi se tradicionalnom metodom na valjkastom situ (mould-made) u Francuskoj te je jedan od rijetkih papira koji se lijepi prirodnom želatinom „do same jezgre“ — i iznutra i po površini. Ovaj postupak osigurava iznimnu postojanost, sjaj boja i visoku otpornost pri nanošenju slojeva i ispiranju.

Ključne značajke i parametri

  • Marka: ARCHES
  • Linija proizvoda: Aquarelle
  • Materijal: 100% pamuk (mould-made)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Tekstura: gruba (rough / torchon)
  • Broj listova: 12 listova
  • Nijansa: prirodno bijela (bez optičkih posvjetljivača)
  • Svojstva papira: želatiniran do jezgre, bez kiselina (acid-free), pH neutralan, zaštićen protiv plijesni, arhivska kvaliteta
  • Zemlja podrijetla: Francuska

Primjena

Blok je prvenstveno namijenjen za akvarel i mokre slikarske tehnike. Papir podnosi višestruko nanošenje vode, struganje, brisanje, upotrebu maskirne tekućine i slikarske trake bez oštećenja vlakana, a nakon kvašenja se ravnomjerno zateže uz minimalno savijanje.

Često postavljana pitanja

Kako djeluje dimenzioniranje želatinom do jezgre?
Želatina nanesena unutar strukture i na samu površinu zadržava pigmente na površini papira bez neželjenog upijanja u dubinu, čime čuva prirodan sjaj i prozirnost akvarelnih boja.

Podnosi li papir upotrebu maskirne tekućine i struganje?
Da, čvrsta pamučna površina odlično podnosi maskirnu tekućinu, brisanje boje, struganje kao i odljepljivanje zaštitnih traka bez oštećenja teksture.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno