Natrag u trgovinu MAIM1607_474

Akvarelna boja Maimeri Blu – polusuha posudica 1,5 ml

Na zalihi

Odaberi
€8,19
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelna boja Maimeri Blu u polusuhom pakiranju (half-pan) od 1,5 ml predstavlja vrhunsku umjetničku kvalitetu namijenjenu profesionalnim slikarima i ilustratorima. Svaka nijansa u ovoj seriji izrađena je isključivo od jednog čistog pigmenta pomiješanog s prirodnom kordofanskom gumiarabikom i glicerinom. Zahvaljujući iznimno finom mljevenju, boje zadržavaju maksimalnu svjetlostalnost, transparentnost i prirodna svojstva pigmenata, uključujući autentičnu granulaciju.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Serija proizvoda: Maimeri Blu
  • Oblik: polusuha posudica (half-pan)
  • Volumen: 1,5 ml
  • Sastav: jedan čisti pigment, prirodna kordofanska gumiarabika, glicerin
  • Namjena: profesionalni umjetnici, ilustratori, studenti
  • Zemlja podrijetla: Italija

Primjena i tehnika

Boja se razrjeđuje čistom vodom i nanosi mekim akvarelnim kistovima na akvarelni papir. Izvrsna je za tehnike lazurnog nanošenja, slikanje na mokroj (wet-on-wet) i suhoj podlozi (wet-on-dry), omogućuje jednostavno naknadno ispiranje (lifting) te se nakon sušenja lako ponovno aktivira vlažnim kistom.

Često postavljana pitanja

Jesu li boje Maimeri Blu monopigmentne? Da, svaka nijansa u cijeloj seriji formulirana je isključivo od jednog čistog pigmenta bez mješavina.

Mogu li se boje ponovno koristiti nakon sušenja na paleti? Da, osušenu akvarelnu boju dovoljno je ponovno aktivirati navlaženim kistom ili kapljicom vode.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno