Završni akrilni lak Sonnet 100 ml

(3)

Odaberi
€4,97
€49,70 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Ovaj lak koristim za ulje na platnu i zasad sam vrlo zadovoljna rezultatom.

Róbert Provjerena recenzija

Cijenim praktično pakiranje od 100 ml, koje mi je dovoljno za cijelu seriju manjih slika za školu.

Štefan Provjerena recenzija

Super prekrivanje, lak je lijepo ujednačio površinu slike i štiti je od prašine.

Matúš Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,09 € Jedinična cijena 50,90 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno