Natrag u trgovinu NVP1943_018

Vodene boje White Nights u drvenoj kutiji | odaberite set

(3)

Odaberi
€99,00
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Vodene boje “White Nights” u drvenoj kutiji - odaberite set

Profesionalne vodene boje vrhunske kvalitete su kombinacija tradicije starih majstora i modernog tehnološkog procesa proizvodnje. Boje su izrađene od sitno mljevenih pigmenata s dodatkom arapske gume, koja je najbolje prirodno ljepilo za vodene boje. Imaju veliki intenzitet pigmenata, koji se ne mijenja tijekom miješanja s vodom. Mogu se međusobno miješati i lako se nanose na površinu. Paleta boja se sastoji od jednobojnih pigmenata i boja otpornih na svjetlost.

 

Pakiranje:

  • 24 kom, 36 kom a 48 kom vodenih boja od po 2,5 + 1 x kist od dlake vjeverice, boje su pakirane u drvenoj kvadratnoj posudici
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Ta drvena kutija izgleda nevjerojatno luksuzno, a boje u njoj su pravo blago za svakog slikara.

Jakub Provjerena recenzija

Dobila sam ovu kutiju kao rođendanski poklon i nakon otvaranja ostala sam bez riječi, sve je pregledno posloženo i djeluje vrlo profesionalno.

Adam Provjerena recenzija

Idealan set za nekoga tko misli ozbiljno s akvarelom, kvaliteta izrade kutije i samih boja je na vrhunskoj razini.

Ondrej Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno