Natrag u trgovinu PRIP3750LB_012

Univerzalni umjetnički kist PRINCETON Select Lunar Blender s kratkom drškom


Odaberi
€5,19
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni umjetnički kist PRINCETON Select tipa Lunar Blender predstavlja poseban plosnati kist s mješavinom prirodnih i sintetičkih vlakana. Zahvaljujući preciznom potezu i elastičnosti, idealan je za studente, školske projekte i hobi slikanje te rad s različitim slikarskim tehnikama. Kratka plava drvena drška pruža izvrsnu kontrolu pri detaljnom radu izbliza.

Karakteristike i parametri

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta kista: posebna vrsta kista – Lunar Blender (plosnati oblik)
  • Materijal dlake: mješavina prirodnih i sintetičkih vlakana
  • Drška: plava drvena, kratka
  • Prsten (ferula): srebrni
  • Namjena: za studente, hobi i školsko slikanje
  • Pakiranje: 1 kom

Upotreba i tehnike

Kist je prikladan za uljane, akrilne i akvarelne boje, a izvrsno se koristi za lazurno slikanje i ravnomjerno prekrivanje površina. Nakon upotrebe dovoljno ga je isprati vodom (kod uljanih boja najprije razrjeđivačem), lagano oblikovati vrh i sušiti u vodoravnom položaju.

Često postavljana pitanja

Za koje je tehnike i medije kist prikladan? Kist je iznimno pouzdan za uljane, akrilne i akvarelne boje te je izvrstan za lazure i klasično prekrivanje površina.

Kako se pravilno brinuti o kistu nakon slikanja? Nakon slikanja isperite kist vodom (kod slikanja uljem najprije upotrijebite razrjeđivač), nježno oblikujte vrh i ostavite ga da se osuši u vodoravnom položaju.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno