Natrag u trgovinu PRIP3750BBL_2

Univerzalni kist PRINCETON Select Round Scumbler s prirodnim svinjskim čekinjama

Na zalihi

Odaberi
€5,19
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni umjetnički kist PRINCETON iz serije Select u obliku Round Scumbler i s prirodnim svinjskim čekinjama dizajniran je za precizan potez, elastičnost i dug vijek trajanja. Zahvaljujući kratkoj plavoj drvenoj dršci nudi izvrsnu kontrolu pri radu izbliza te je idealan za školsku, hobi i umjetničku primjenu. Kist pouzdano podnosi uljane, akrilne i akvarel boje.

Parametri i značajke

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Oblik kista: Round Scumbler
  • Materijal dlake: prirodne svinjske čekinje
  • Drška: plava drvena, kratka
  • Prsten (ferula): srebrni
  • Prikladno za medije: uljane, akrilne i akvarel boje
  • Pakiranje sadrži: 1 kom

Upotreba i tehnike

Kist je prikladan za lazurno slikanje, pokrivanje površina te svakodnevno školsko ili hobi slikanje s akrilom, uljem ili akvarelom.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Nakon upotrebe kist isperite vodom (kod upotrebe uljanih boja najprije razrjeđivačem), nježno oblikujte vrh i sušite ga položenog vodoravno.

Za koje vrste boja je ovaj kist namijenjen? Kist je univerzalan i podnosi uljane, akrilne i akvarel boje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno