Natrag u trgovinu PRIP3750ML200

Univerzalni kist PRINCETON Select Liner mini veličina 20/0

€5,19
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni umjetnički kist PRINCETON iz serije Select u obliku Liner mini i veličini 20/0 opremljen je kvalitetnom sintetičkom dlakom koja se ističe preciznim potezom, elastičnošću i dugim vijekom trajanja. Zahvaljujući kratkoj plavoj drvenoj dršci pruža maksimalnu kontrolu pri detaljnom radu izbliza te je idealan za školske i hobi projekte. Potpuno je prilagođen za rad s uljanim, akrilnim i akvarel bojama.

Ključne značajke

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta kista: Liner mini
  • Veličina: 20/0
  • Materijal dlake: Sintetičko vlakno
  • Drška: Kratka, plava drvena drška sa srebrnim metalnim prstenom
  • Dimenzije: 9 × 9 × 160 mm
  • Težina: 0,006 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i tehnike

Kist je prikladan za lazure, nanošenje boje na površine i precizne detalje pri slikanju uljem, akrilom ili akvarelom u školskim i hobi projektima.

Često postavljana pitanja

S kojim se bojama kist može koristiti?
Kist je univerzalan te je pogodan za uljane, akrilne i akvarel boje.

Kako se pravilno brinuti o kistu nakon slikanja?
Nakon upotrebe isperite ga vodom (kod uljanih boja najprije razrjeđivačem), nježno oblikujte vrh i sušite položenog vodoravno.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno