Natrag u trgovinu PRIP3750_BM050

Univerzalni kist Mop PRINCETON Select s kratkom drškom


Odaberi
€7,49
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni kist tipa Mop iz serije PRINCETON Select umjetnički je kist s prirodnom dlakom koze i ponija, namijenjen za školske, hobi i napredne slikarske projekte. Odlikuje se elastičnošću, dugim vijekom trajanja i preciznim potezom pri radu s različitim medijima. Zahvaljujući kratkoj plavoj drvenoj dršci, pruža maksimalnu kontrolu i osjećaj pri stvaranju detalja izbliza.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta kista: Mop / univerzalni
  • Materijal dlake: kozja i ponijeva dlaka
  • Drška: kratka, plava drvena drška
  • Prsten: srebrnkast
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i tehnike

Kist je prikladan za lazure, prekrivanje većih površina i standardno slikanje. Podnosi akrilne, uljane i akvarelne boje.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Nakon upotrebe kist isperite vodom (kod uljanih boja najprije razrjeđivačem), lagano oblikujte vrh i ostavite ga da se suši u vodoravnom položaju.

Za koje je vrste boja ovaj kist namijenjen? Kist je univerzalan te je prikladan za uljane, akrilne i akvarelne boje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno