Natrag u trgovinu UMTOIL60-00_02

Uljana boja Umton 60 ml /92 | nijansi boja


Odaberi
€5,19
€86,50 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

3D reljefna pasta za modeliranje ARTMIE Butter fina

3D reljefna pasta za modeliranje ARTMIE Butter fina


9,29 € Jedinična cijena 28,15 €/L
ARTMiE
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Bijela glatka strukturirna pasta LITE

Bijela glatka strukturirna pasta LITE


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


4,09 € Jedinična cijena 58,43 €/kg
Kompozit

Nedavno viđeno