Natrag u trgovinu MAIM0306EARTH_038

Uljana boja MAIMERI Classico Earth - 60 ml | izaberite nijansu

Na zalihi

Odaberi
€8,99
€149,83 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Umjetnička uljana boja MAIMERI Classico Earth u tubi od 60 ml donosi autentične povijesne zemljane pigmente vezane u rafiniranom lanenom ulju bez dodataka voska i zgušnjivača. Ova serija obuhvaća pažljivo odabrane nijanse inspirirane talijanskim renesansnim i baroknim majstorima, a odlikuje se visokom koncentracijom pigmenata i izvrsnom postojanošću na svjetlost. Idealan je izbor za profesionalne umjetnike i studente slikarstva koji traže uravnoteženo vrijeme sušenja i prirodne, skladne zemljane tonove.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Classico Earth
  • Volumen: 60 ml
  • Sastav: netoksični svjetlostalni pigmenti, rafinirano laneno ulje (bez voska i punila)
  • Zemlja podrijetla: Italija
  • Pakiranje: 1 komad (tuba)

Upotreba i tehnike

Boja se nanosi kistom, slikarskom špatulom ili nožićem na grundirano platno, drvo ili pripremljeni papir. Zahvaljujući svojoj kremastoj i maslacastoj teksturi, prikladna je za fine lazurne slojeve kao i za reljefnu impasto tehniku. Sve nijanse se savršeno miješaju s ostalim bojama iz serije MAIMERI Classico.

Često postavljana pitanja

Je li ova boja prikladna za rad sa slikarskom špatulom? Da, gusta i kremasta konzistencija omogućuje lako nanošenje kistom i špatulom u impasto tehnici.

Sadrži li boja vosak ili dodatna zgušnjivala? Ne, tradicionalna receptura temelji se na čistom lanenom ulju i visokoj koncentraciji pigmenta bez dodanih voskova.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno