Natrag u trgovinu KRL33_500

Uljana boja Finest Artists Solo Goya 55 ml

Na zalihi
(5)

Odaberi
€7,29
€132,55 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Moj muž je došao na genijalnu ideju da time oboji garažna vrata. Moram reći da je rezultat super.

Katarína Provjerena recenzija

Ova kadmijeva crvena ima nevjerojatan sjaj, za tu cijenu to je odličan omjer kvalitete i količine.

Monika Provjerena recenzija

Za studenta na fakultetu idealno pakiranje, ne zauzima puno mjesta u torbi, a boja se odlično nanosi i bez razrjeđivača.

Petra Provjerena recenzija

S bojom mi se radilo jako dobro, konzistencija je taman, a pokrivna moć me ugodno iznenadila.

Lucia Provjerena recenzija

Naručila sam nijansu oker i oduševljena sam, upravo takav ton sam tražila za slikanje portreta.

Martina Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,72 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 22,88 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno