Natrag u trgovinu KRL32_510

Uljana boja Finest Artists Solo Goya 20 ml

(5)

Odaberi
€3,96
€198,00 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Boje su prekrasno zasićene i izražajne. Na papiru izgledaju stvarno dobro.

Dávid Provjerena recenzija

Kupila sam nijansu karmin crvene i boja ima nevjerojatnu dubinu. Za tako malo pakiranje traje iznenađujuće dugo.

Simon Provjerena recenzija

Kvalitetne uljane boje za umjetničko stvaralaštvo. Nijansa je točno onakva kakvu sam trebala za sjenčanje.

Norbert Provjerena recenzija

Ovu tubu kadmij žute kupila sam za probu i moram priznati da je pigment stvarno koncentriran.

Eduard Provjerena recenzija

Vrlo kvalitetna boja s kojom je vrlo ugodno raditi. Volim ova mala pakiranja jer se boje u njima barem ne osuše.

Branislav Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno