Tempera boja Creall, 1 000 ml


Odaberi
€8,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Tempera boja Creall volumena 1 000 ml kvalitetna je boja visoke pokrivnosti koja se razrjeđuje vodom. Zahvaljujući praktičnom pakiranju s poklopcem koji sprječava sušenje i olakšava korištenje, idealna je za škole i likovne radionice.

Parametri proizvoda

  • Marka: Creall
  • Vrsta proizvoda: tempera boja
  • Volumen: 1 000 ml
  • Masa: 1 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom
  • Svojstva: visoka pokrivnost, razrjediva vodom

Primjena i svojstva

Boja je namijenjena prvenstveno za škole i likovne radionice. Pakiranje s praktičnim poklopcem osigurava jednostavno rukovanje i štiti boju od isušivanja.

Često postavljana pitanja

Može li se boja razrijediti vodom? Da, tempera boja Creall razrjeđuje se vodom.

Za koga je ova tempera boja prikladna? Prikladna je posebno za škole i likovne sekcije.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno