Tekući medij Liquitex

(5)

Odaberi
€15,54
€65,57 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pogledaj video kako koristiti ovaj proizvod

Pružite svojoj umjetničkoj kreaciji novu dimenziju s tekućim medijem Liquitex u više nijansi. Ova visokokvalitetna boja pruža intenzivne pigmente i glatku konzistenciju, zahvaljujući kojoj će vaše djelo sjajiti živim bojama i finim detaljima. S Liquitexom si možete dati slobodne ruke kreativnosti i pustiti svoje ideje da procvjetaju na platnu. Budite majstor svog umjetničkog zanata s tekućim medijem Liquitex.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Matni medij koristim stalno kako moje akrilne slike ne bi bile toliko sjajne, funkcionira savršeno.

Lenka Provjerena recenzija

Odličan medij zahvaljujući kojem mi se s bojama radi puno bolje i duže mi se suše na paleti.

Andrea Provjerena recenzija

Koristila sam ga za razrjeđivanje boje i rezultat je bio točno onakav kakav mi je trebao, profesionalna kvaliteta po dobroj cijeni.

Natália Provjerena recenzija

Za moje tehnike izlijevanja ovaj je medij apsolutno neophodan, bez njega ne bih postigla pravu gustoću.

Dominika Provjerena recenzija

Napokon sam našao medij koji mi ne mijenja nijansu boje nakon sušenja, sigurno ću naručiti još.

Simona Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,73 € Redovna cijena  6,59 € Jedinična cijena 22,92 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno