Natrag u trgovinu GDN0003591_4

Tekući disperzant za akrilne boje Golden

(1)

Odaberi
€11,67
€98,90 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Tekući disperzant za akrilne boje Golden je koncentrirani dodatak namijenjen smanjenju površinske napetosti vode pri slikanju akrilnim bojama. Ovaj posebni dodatak značajno poboljšava razmazivost boja i njihovu sposobnost prodiranja u porozne površine, čime nastaju zasićeni i bogati efekti boja koji podsjećaju na tehniku akvarela. Idealan je osobito kod tehnika kao što je tzv. stain painting, gdje boje lijepo prodiru u podlogu i stvaraju efektne prijelaze boja. Tekući disperzant ne sadrži veziva, stoga ga je važno koristiti pravilno razrijeđenog prema uputama kako bi se očuvala optimalna prionjivost boja. Proizvod je namijenjen profesionalnim umjetnicima i entuzijastima koji eksperimentiraju s tehnikama gdje su važni intenzitet i raspršivanje boja. Korištenje ovog proizvoda omogućuje stvaranje kreativnih djela s dojmljivim vizualnim efektima. Proizvod nije prikladan za djecu i ne preporučuje se nanošenje raspršivačem jer može nadražiti oči ili dišne puteve.

Parametri proizvoda:

  • Tip proizvoda: dodatak za smanjenje površinske napetosti
  • Upotreba: tehnike stain painting, poboljšanje toka boja
  • Baza: bez veziva
  • Sigurnosno upozorenje: ne koristiti s raspršivačem, nadražuje oči i dišne puteve
  • Volumen pakiranja: 118 ml, 237 ml
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 1 recenzija

Obožavam ove Golden karte u boji. Dugo sam ih bezuspješno tražila.

Erik Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,73 € Redovna cijena  6,59 € Jedinična cijena 22,92 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno