Natrag u trgovinu JOV5116B

Tekuća tempera JOVI Premium set 6 x 1000 ml – varijanta B

€58,90
€9,82 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set tekućih tempera JOVI Premium u varijanti B sadrži 6 boca od 1000 ml, spremnih za trenutnu upotrebu izravno iz boce. Ove tekuće školske tempere na bazi vode ističu se živim, bogatim nijansama i visokom pokrivnošću, što ih čini savršenim izborom za školske projekte i dječje stvaralaštvo od 3 godine nadalje. Formula na prirodnoj bazi ne sadrži gluten, certificirana je prema normi EN 71 te se jednostavno ispire s ruku i pere s većine tekstila.

Karakteristike i parametri

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: Premium
  • Pakiranje: 6 x 1000 ml
  • Oblik: tekuća tempera
  • Boje: višebojni set (mješavina boja, varijanta B)
  • Sastav: na bazi vode, prirodni sastojci, bez glutena
  • Sigurnost: certifikat EN 71, prikladno za djecu od 3 godine
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Primjena i upotreba

Tempere se lako razmazuju i nanose kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na upojne podloge poput papira, kartona, ljepenke, drva i mase za modeliranje. Nijanse se mogu međusobno miješati, a razrjeđivanjem s vodom postižu se svjetliji tonovi. Praktičan čep za doziranje sprječava prolijevanje i nepotrebno trošenje boje.

Često postavljana pitanja

Mogu li se boje lako oprati s odjeće i kože? Da, ove školske tempere formulirane su tako da se lako uklanjaju s ruku vodom i sapunom te se jednostavno peru s običnih tkanina.

Na koje se podloge boja može nanositi? Boja izvrsno prianja na porozne materijale poput papira, kartona, drva, gline i mase za modeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno