Srebrna jastog kopča za nakit

€3,85
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Lobster kopča bitan je dio opreme za svakoga tko se bavi izradom ručno rađenog nakita. Ova praktična metalna komponenta služi kao pouzdana kopča za ogrlice, narukvice i druge vrste nakita. Zahvaljujući opružnom mehanizmu lako se otvara i zatvara, a pritom čvrsto drži spoj između pojedinih dijelova nakita. Ima promjer od 7 mm, što ga čini univerzalnim izborom za većinu projekata nakita. Idealan je za početnike i iskusne stvaratelje koji traže kvalitetnu i estetski dopadljivu komponentu za dovršetak svojih radova. Njegov srebrni završetak daje elegantan izgled i dobro se kombinira s raznim bojama i materijalima. Paket sadrži 10 komada, što osigurava dovoljno kopči za više projekata. Ova vrsta kopče je diskretna i dat će vašim proizvodima profesionalan izgled. Parametri proizvoda: Vrsta: Lobster kopča Promjer: 7 mmMaterijal: Metal (bakar) Boja: SrebrnaBroj u paketu: 10 komada
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit
Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju

Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju


6,39 €
ARTMiE

Nedavno viđeno